Provozováno na realitním systému Realman

Bydlení Moravany byty

O projektu Ceník Financování Standardy Fotogalerie

image

Bytové domy budované v rámci projektu poskytujícího rezidenční bydlení jsou situovány v dlouhodobě vyhledávané lokalitě k bydlení v MORAVANECH U BRNA. Projekt zahrnuje 9 bytových domů a 44 řadových rodinných domů. V místě dřívější zahrádkářské kolonie našel investor ideální podmínky pro výstavbu nových bytů a rodinných domů. Svým charakterem výstavba harmonicky naváže na stávající okolní zástavbu a zároveň splní požadavky soudobého komfortního bydlení.

Na mírně svažitém pozemku směrem k jihu bude v jednotlivých etapách vybudováno celkem 9 nových bytových domů. Podélná orientace domů sever – jih přináší příjemné oslunění všech bytových jednotek. Domy jsou seřazeny do čtyř řad a jsou uspořádány do dvojic a jedné trojice. Sedlové střechy s různou výškou hřebene vytváří atraktivní vzhled nové lokality. Všechny bytové domy mají polystyrenový zateplovací systém a výplně otvorů s izolačními trojskly, které zajišťují výraznou úsporu provozních nákladů všem obyvatelům našich nových bytů. Díky natočení půdorysů domů do mírného oblouku vznikají vnitřní atria vybízející k odpočinku a relaxaci.

Bytové domy mají jedno podzemní podlaží, tři nadzemní podlaží a obytné podkroví. Bezproblémovou dostupnost do všech podlaží zajišťuje bezbariérový výtah. V podzemním podlaží se nachází parkovací stání, uzavřené garáže pro vozy a také část skladů. V prvním nadzemním podlaží, se pak nachází druhá část skladů, kočárkárna. Ve vstupní chodbě jsou umístěna zvonková tabla s domácím audio telefonem a poštovní schránky.

Na výběr je mnoho dispozičně dobře řešených bytů, od 1+kk až po velkorysé 4+kk. Každá bytová jednotka má sklad, balkón a byty v prvním nadzemním podlaží pak terasu. Budoucí majitelé přízemních bytů mají navíc i oplocenou zahradu přístupnou přímo z obývacích pokojů.

Všechny naše nové byty disponují vlastním kondenzačním kotlem, jehož součástí je i zásobník na ohřev teplé užitkové vody.

Byty nabízíme k prodeji do osobního vlastnictví včetně spoluvlastnického podílu na společných částech domu a podílu na pozemku pod budovou nebo do družstevního vlastnictví. Cena všech bytů je kompletní a zahrnuje veškeré příslušenství bytu, jako jsou zahrady u bytů v prvním nadzemním podlaží, balkóny či terasy, sklady.

2023 © 1. mediální s.r.o., všechna práva vyhrazena | CookiesRealitní SW Realman