Provozováno na realitním systému Realman

Byty SLEPÁ

O projektu Ceník Financování Standardy Fotogalerie

Rezidence Slepá je nový bytový komplex, který nabízí klidné, bezpečné a nerušené bydlení jen pár minut od centra města. Tento projekt nabízí vysoce komfortní bydlení v exkluzivní lokalitě, s perfektní občanskou vybavenosti a dopravní dostupností. Černá pole jsou jednou z nejžádanějších lokalit města Brna.

Dům je umístěný v uzavřeném areálu klidného zeleného vnitrobloku se vzrostlými str , jehož součástí bude i dětské hřiště a multifunkční sportovní hřiště. V tomto 7mi patrovém domě s výtahem se bude nacházet celkem 46 bytů o velikosti 1 – 4kk , energetická třída je kategorie B, jedná se o úsporný dům.

Výstavba domu započala v říjnu 2015 a dokončení je plánováno na 1. kvartál 2017. Byty jsou stavěny ve vysokém standardu. Okna, balkónové dveře a prosklené stěny budou hliníkové (výrobce Shüco), zasklené izolačním trojsklem, součástí budou i předokenní, elektrické žaluzie. Ve standardu bytu jsou dále např. také dřevěné podlahy a sanitární vybavení Grohe . Bytový dům má jako zdroj tepla výměníkovou a centrální stanici, napojenou na dálkový horkovod, spotřeba tepla každé bytové jednotky bude měřena samostatně.

Lokalita:

2023 © 1. mediální s.r.o., všechna práva vyhrazena | CookiesRealitní SW Realman