Provozováno na realitním systému Realman

 

Hubacek REALITY je rodinná realitní kancelář zaměřená zejména na individuální přístup ke klientovi a maximálně odvedený servis.
Na realitním trhu se pohybujeme od roku 2009 a za tu dobu jsme si vytvořili vlastní vizi o tom, jak by měl fungovat vztah mezi klientem a realitním zprostředkovatelem.

Na prvním místě je pro nás spokojený klient. Je jedno jestli se jedná o prodávajícího nebo kupujícího, obě strany musí být spokojené. S klienty jednáme vždy na rovinu, naše zprostředkovatelské smlouvy jsou férové a jasné.

Služby, které poskytujeme, jsou naprosto komplexní. Klademe důraz na kvalitně odvedené služby, absolutní diskrétnost a osobní přístup. Každý klient je pro nás důležitý. Preferujeme kvalitní prezentaci nabízené nemovitosti, rychlost celé transakce a maximální rozsah služeb pro obě strany, kupujícího i prodávajícího. Zajistíme vám vždy profesionálně odvedené realitní služby. Za konkrétními činy jsou vždy konkrétní lidé, u nás se realitní makléři nestřídají!

Zajistíme vám veškerý právní servis, dlouhodobě spolupracujeme s prověřenou a renomovanou advokátní kanceláří Mgr. Miloše Švandy.

Zajistíme vám výhodný způsob financování vaší nemovitosti! V oblasti financování spolupracujeme s velmi zkušeným a vystudovaným hypotečním makléřem Ing. Martinem Křupalou, který pracuje pod hlavičkou uvěrové společnosti GEPARD FINANCE a.s.
Kromě hypotečního úvěru Vám zajistíme výhodné pojištění Vaší budoucí nemovitosti

Těšíme se na spolupráci s vámi a předem děkujeme za projevenou důvěru, vyberete-li si naši realitní kancelář! Věříme, že budete s naší prací spokojeni.
Věříme, že budete náš další spokojený klient!

 

Oteřeli jsme pro Vás nové klientské centrum

Od 1.12.2015 nás najdete na nové adrese. Otevřeli jsme pro Vás nové klientské centrum v Brně v Masarykové čtvrti blízko centra města, na adrese Tomešova 1a, Brno s možností pohodlného parkování před kanceláří. Pokud zvolíte způsob dopravy MHD, pak můžete využít např. trolejbusové linky číslo 25 nebo 26 , z Mendlova náměstí.

Chcete nově bydlet?
Přijďte se za námi dozvědět více informací o možnostech lepšího bydlení!

Potřebujete rychle a bezpečně prodat byt, dům či pozemek?
Dostavte se do naší nové pobočky, kde s Vámi zkušený makléř probere celý proces prodeje nemovitosti a navrhne Vám nejlepší řešení.

 

20161018_13242820161018_13274620161018_13285020161018_132900


 

2023 © 1. mediální s.r.o., všechna práva vyhrazena | CookiesRealitní SW Realman